Коробка и упаковка

Коробки та

упаковка

Каталоги

Каталоги

Квартальные календари

Квартальні

календарі

Previous
Next

Друкарня Акрополіс

Більше якості за розумні гроші

Терміни. Ми цінуємо час, тому виконуємо замовлення в найкоротші терміни.

Якість. Наше обладнання дозволяє видавати продукцію найвищої якості.

Ціна. Ми чітко налагодили роботу з постачальниками витратних матеріалів, тому наші ціни приємно здивують.

Консультації. Наші фахівці завжди допоможуть вам професійною порадою і дадуть відповідь на питання, що цікавлять.

Наші переваги

 • 24 роки на ринку поліграфії
 • Реальні відгуки та рекомендації замовників
 • Комплексне обслуговування від розробки макета до видачі готового виробу, індивідуальний підхід до кожного клієнта
 • Спеціально закріплений за замовником менеджер для оперативного і чіткого виконання заявок
 • Гнучкі умови роботи
 • Високий професіоналізм співробітників компанії

Нет дизайна? Нет проблем
Наши опытные дизайнеры
помогут Вам!

Виконаємо будь-які завдання друку і поліграфії. Величезний вибір рішень для Вашого бізнесу.

Нам довіряють

Відгуки

Що наші клієнти говорять про нас

Бірки, етикетки, ярлики
Бірки, етикетки, ярлики
Бірки, етикетки, ярлики
Настінні календарі
Настінні календарі
Настінні календарі
Календарна сітка на 2020 рік
Календарна сітка на 2020 рік
Календарна сітка на 2020 рік
POS-матеріали
POS-матеріали
POS-матеріали
Наліпки, стікери
Наліпки, стікери
Наліпки, стікери
Флаєра, листівки
Флаєра, листівки
Флаєра, листівки
Упаковка
Упаковка
Упаковка
Папки
Папки
Папки
Пакети
Пакети
Пакети
Листівки
Листівки
Листівки
POS-матеріали
POS-матеріали
Афіши, плакати, постери
Афіши, плакати, постери
Бірки, етикетки, ярлики
Бірки, етикетки, ярлики
Блокноти
Блокноти
Буклети
Буклети
Візитки
Візитки
Дипломи, грамоти, сертифікати
Дипломи, грамоти, сертифікати
Журнали
Журнали
Календарі на 2020-2021 рік
Календарі на 2020-2021 рік
Календарна сітка на 2020 рік
Календарна сітка на 2020 рік

Часто задавані питання

Оригінал-макет, який допускається до друку, повинен відповідати таким вимогам

 • Ознайомитися з вартістю виготовлення тиражу можна зателефонувавши за номером 095 424 59 13 або заповнити заявку на прорахунок вартості
 • Надати в друкарню макет, або замовити його виготовлення
 • Внести оплату
 • Затвердити в друк макет
 • Отримати тираж

Ми не працюємо по прайсу. Прорахунок вартості замовлення виконується індівідуально. Щоб дізнатися вартість вашого замовлення, можна зателефонувати за телефоном 095 424 59 13 або відправити заявку на розрахунок.

Максимальний розмір продукції (В-2) 690 Х 480 мм

У нас в офісі, або надішлемо поштою на Вашу електронну адресу.

Типография Акрополіс – оперативний друк в Харкові

Отримати якісні інструменти для просування допоможе типографія в Харкові. Поліграфічне виробниче підприємство «Акрополіс» спеціалізується на офсетного друку. Поліграфічна продукція реалізується на таких матеріалах:

 • папір різних видів (стандартна, офсетний, крейдований, 130-300 г / кв.м);
 • самоклеющийся папір;
 • картон.

Є терміновий друк – працюємо з тиражем від 1000 шт. Налагоджено власне виробництво з сучасним високотехнологічним обладнанням.

Поліграфічна продукція для бізнесу

Рекламна та поліграфічна продукція – це каталоги, POS-матеріали, листівки, фірмова упаковка, брошури, плакати, календарі та інші друковані носії. Все це широко використовується в бізнесі, так як сприяє залученню нових клієнтів, просування товарів і послуг.

Незалежно від розмірів компанії та обороту, друк поліграфії посприяє розвитку, дасть можливість заявити про себе, привітати зі святами партнерів по бізнесу. Друковані носії інформації про послуги та акції компанії – важливий фактор при прийнятті рішення про співпрацю або купівлі. Грамотно опрацьований дизайн і якісна поліграфія визначають успіх маркетингової кампанії.

Замовлення поліграфії починається з відправки макета. Але якщо його немає, можна замовити розробку у дизайнера друкарні. Крім якісної роботи ви отримаєте необхідну додрукарської підготовки, щоб забезпечити високу якість результату. Почати варто з логотипу і фірмового стилю – невід’ємних атрибутів бренду. Повинні створюватися за правилами композиції, колористики і бути технічно грамотними, щоб виграшно виглядали на будь-якому рекламному носієві.

Етапи виробництва друкованих виробів

У сучасних реаліях оперативна поліграфія – не просто слова. Комп’ютеризоване обладнання виконує всі операції на великій швидкості і в автоматичному режимі. Основні етапи виробництва від складання замовлення до отримання готового виробу виглядають наступним чином:

 1. Розробка макета продукту і додрукарська підготовка.
 2. Виготовлення друкованих форм.
 3. Внесення даних в комп’ютер верстата.
 4. Нанесення зображення на друковану поверхню.
 5. Подальша необхідна обробка (лакування, різання, тиснення, ламінація).

Щоб забезпечити виготовлення продукції на найвищому рівні, друкарня постійно оновлює робочі цеху, набуває нові потужні машини, удосконалює технології друку і постдрукарського операцій. Кваліфіковані фахівці в штаті підвищують свій професійний рівень на курсах, семінарах та конференціях.

Офсет – переваги технології

Центр поліграфії в Харкові «Акрополіс» надає високоякісні послуги офсету. Ця найбільш затребувана сучасна технологія забезпечує можливість якісного виробництва навіть для масштабної друку.
Офсетний або класична друк на увазі наступний процес: здійснюється нанесення зображення на особливу пластину, а після за допомогою спеціального циліндра – на підсумковий носій. Використовуються чотири базові кольори: жовтий, блакитний, пурпурний, а також чорний. Після може виконуватися лакування та інші постдрукові послуги. Плюси офсету:

 • добре виглядає на різної папері, картоні;
 • якісно відтворює дрібні деталі;
 • передає кольору / півтони;
 • можливий друк з додатковими кольорами – срібним і золотим;
 • можна реалізувати значні тиражі за короткий термін;
 • відносно недорога технологія для відбитки каталогів, брошур, календарів та іншої поліграфічної продукції.

Друк відбувається швидко, але вимагає серйозної підготовки. Тому маленькі тиражі невигідно друкувати на подібних машинах. Офсетний друкарня ціни формує саме в залежності від тиражу – чим він многочисленней, тим дешевше виходить вартість одиниці носія.

Вимоги до макетів

Ви можете замовити підготовку макету до друку в друкарні або ж зробити все самостійно. Краще відразу довірити справу фахівцеві, щоб уникнути затягування процесу і неодноразових відправок на доопрацювання. Найголовніші вимоги по підготовці макетів:

 1. Найкраще використовувати формати PDF, AI, EPS, PSD, TIFF.
 2. Обов’язково робляться вильоти (відступи) під обріз – від 2 мм по всіх сторонах
 3. Встановлюється схема CMYK, чорний і сірі тони повинні задаватися формату BLACK від 0 до 100% (в чистому вигляді).
 4. Під офсетний друк встановлюється дозвіл зображень 300 dpi.

Можна забути про всі ці технічні нюанси, замовивши розробку дизайн макетів у наших фахівців. В такому випадку жодне побажання по дизайну не залишиться без уваги.

Як вибрати друкарню

Складний вибір замовника – кому довірити тиражі, і за якими критеріями вибирати друкарню. Помилка може вилитися в фінансові втрати, неякісний результат і зриви термінів проведення рекламних кампаній. Всі хочуть отримати низьку ціну, стислі терміни і високу якість. Але наскільки всі ці критерії можуть поєднуватися – розберемо по порядку.

Ціна

Найважливіший показник – ціна, за яку вам пропонують друк рекламної продукції. Найкраще вибирати підрядника, який пропонує середню вартість на ринку. Так як занадто низькі розцінки в прайсі можуть говорити про ненадійного обладнанні або некомпетентних співробітників. Машина для офсетного друку дорога – коштує від кількох сотень до мільйонів доларів.

Замовляти друк краще безпосередньо в друкарні, так як рекламні агентства та інші посередники можуть брати свій відсоток. Звернувшись до нас, ви отримаєте грамотну консультацію, як скоротити витрати і вибрати оптимальний варіант реалізації друкованої продукції.

Якість

При виборі підрядника переконайтеся, що компанія гарантує якість послуг і несе за нього відповідальність. Вивчіть зразки продукції і прочитайте відгуки. Якщо ви не замовляєте повтор тиражу, завжди краще робити кольоропроби.

Працюючи з професійною друкарнею, ви заповіді баланс між ціною і якістю, отримаєте консультації по спеціальних знань. На нашому сайті можна переглянути всi види послуг, що надаються. Ми ведемо проект на всіх етапах, що дає можливість контролювати якість результату.

Терміни

Швидкість реалізації проекту іноді виступає вирішальним фактором, особливо напередодні свят або інших подій. З виробником на відміну від посередників ви уникнете ризику потрапити в форс-мажорну ситуацію. Ми працюємо в оперативному режимі і завжди дотримуємося терміни.

Таким чином, якщо підійти до вибору партнера зі знанням справи, не доведеться віднімати ніякі складові у формулі «терміни-ціна-якість». Ви отримаєте всі і відразу. Наша друкарня пропонує клієнтам ціну без переплат. Реалізуємо повний цикл друку. Тим, хто постійно співпрацює з нами, з радістю надаємо вигідні знижки і бонуси.