Послуги

Поліграфічні послуги – невід’ємна частина маркетингу сучасного бізнесу. Друкована продукція використовується в якості ефективного рекламного інструменту (візитки, листівки), служить засобом контролю на заходах (вхідні квитки та запрошення), є іміджевою складовою компаній (календарі, плакати і т. д.). Красиві і ефектні друкарські вироби доповнюють дизайн офісів, приймалень, кабінетів керівників; їх роздають як презентів партнерам, потенційним покупцям. А вартість цих продуктивних маркетингових одиниць – це один з найприємніших моментів для підприємців, ціни на поліграфічні послуги не просто низькі, а чисто символічні.

У цьому питанні важливі не стільки ціни, скільки якість друку: друкарня повинна бути оснащена сучасним обладнанням. У Харкові передове виробництво на інноваційній техніці веде друкарня «Акрополіс». Центр уже давно не використовує застарілі методи і перейшов на офсетний друк з відмінними характеристиками кольоровості – «4 + 0», виготовлення продукції проходить тиражами від 1000 штук на паперових, картонних носіях або на папері, що самоклеїться.

Послуги типографії Акрополіс

У нашій компанії клієнти можуть замовити такі послуги друкарні:

 1. Брошурування на пружину – швидкий і зручний спосіб створення многостраничной продукції. Процес виробництва простий: папір перфорується під пружину певного діаметру, потім скріплюється. Для замовників можуть надрукувати: каталоги, блокноти, квартальні календарі, календарі-будиночки і т. Д.
 2. Зшивання на скоби – недорогий і швидкий спосіб скріплення виробів з невеликим об’ємом сторінок. Попередньо проводиться біговка листів посередині.
 3. Вироби з висічкою (вирубкою) – виходить продукція нестандартної конфігурації, її цінують за оригінальність, ексклюзивний зовнішній вигляд. Можна не тільки надати особливу форму, але і зробити отвори. На виробництві застосовується новітнє обладнання: спеціальний верстат тигель і спеціальний ніж – штанц-форма. Залежно від макета, послуги поліграфії можуть включати ще биговку. Найпопулярніші замовлення: коробочки, бирки, етикетки, цінники, пакувальні ресурси різного рівня складності.
 4. Скріплення термоклеем – підходить для виробництва книг, брошур в м’якій обкладинці. Перевага – низька вартість, швидкість виготовлення.
 5. Конгревне тиснення – дозволяє створювати продукцію з опуклим силуетом за допомогою нагрітого штампа. Можна замовити будь-які вироби, які будуть виглядати більш дорого, ефектно і стильно.
 6. Глянсову або матову ламинацию – дані друковані послуги користуються попитом для продовження «життя» паперових, картонних виробів. За допомогою ламінування краще передається кольоровість і стиль. У друкарні можна замовити: каталоги, листівки, блокноти, календарі, каталоги, винні карти і меню з одностороннім або двостороннім ламінуванням з матовою або глянцевою поверхнею.
 7. Офсетний друк – найбільш якісний спосіб з мінімальною собівартістю одного примірника. Чим об’ємніше замовлення, тим дешевше вартість. Умовно існує два види друку: листова і рулонна. Переваги: ​​висока якість виробів з чіткою передачею найдрібніших елементів і насиченості кольору, економічність, друк на різних видах носіїв (картон і папір різної щільності, розміру, самоклеящаяся папір), економічний аспект – ціни на поліграфічні послуги виходять дешевше. Мінус – мінімальне замовлення від 1000 примірників.
 8. Порізку і сортування на фрагменти потрібного формату.
 9. Послугу підготовки макета – від якості додрукарської перевірки безпосередньо залежить якість продукції на виході.
 10. Тиснення фольгою – використовується для створення представницьких виробів, дизайн виглядає ефектніше, роскошней і оригінальніше. Технологія виробництва: перенесення зображення проходить під тиском на прогресивному обладнанні європейського якості. В асортименті кілька видів фольги для тиснення.
 11. Дизайнерські поліграфічні послуги – професіонал допоможе створити унікальний малюнок, неповторний фірмовий логотип, оформить рекламну продукцію, запрошення, календарі тощо. Д.
 12. Суцільне, вибіркове УФ-лакування – створює ефект суперглянца. Замовити УФ-лакування можна тільки на друковані зразки, виготовлені в друкарні Акрополіс.
 13. Фальцювання і біговка – технології згину листа, що захищають його від розтріскування.
 14. Вироби з різною за форматом паперу.
 15. Кольоропробу до друку перших примірників – це найпростіший і ефективний спосіб контролю якості. Клієнт перевіряє пробу і коригує кольоровість до необхідної процентовки. На цьому етапі також усуваються графічні, текстові помилки.

Для клієнтів компанії «Акрополіс» відкриті всі перераховані послуги друкарні. Замовляйте у нас, якщо хочете отримати гарантовано якісні вироби за індивідуальним проектом. Наші виробничі потужності дозволяють творити чудеса!

Що Вас зацікавило?

Зробіть онлайн заказ

Наші послуги

Що ми пропонуємо

Transform your project into a finished piece. We can print and design just about anything from signs and banners to brochures, promotional products and forms, with options of variable data printing, web-to-print and customized online ordering.

Знижка 20%

На всю продукцію