• Україна, м. Харків, Героїв Небесної Сотні 4, офіс 11
  • ПН - ПТ 9:00 - 19:00

Кольоропроба

Перевірити кольори – це найефективніший варіант проконтролювати якість друку до отримання перших примірників. У поліграфії цветопроба робиться як зразок, вона призначена для контролю якості передачі кольору на папір. З її допомогою, клієнт може відстежити точність передачі кольору ще до початку друку всього тиражу і вчасно відкоригувати колір в потрібну процентовку, або внести зміни в макет по тексту або графічних зображень.

Головне завдання кольоропроби полягає в тому, щоб на початковому етапі додрукарської підготовки знайти і усунути можливі помилки в макеті.

У Харкові друкарня Акрополіс широко використовує аналогову (растрову) цветопробу – це зображення в кілька шарів, коли на папір послідовно наноситься колірна модель CMYK (блакитний, пурпурний, жовтий і чорний). Аналогова цветопроба найточніша, вона максимально передає всі кольори на папір і користується найбільшою популярністю.

Кольоропробу можна виготовити без додаткового виведення пластин, а також є можливість використовувати додаткові кольору Pantone. Замовивши цветопробу в друкарні Акрополіс, Ви отримаєте високу якість і достовірну передачу кольору майбутнього тиражу, наприклад таких як квартальні календарі, каталоги та іншої поліграфічної продукції. Друкарня Акрополіс надає цю послугу за умови замовлення тиражу.

Заказать звонок