• Україна, м. Харків, Героїв Небесної Сотні 4, офіс 11
  • ПН - ПТ 9:00 - 19:00

Послуги дизайнера

У друкарні «Акрополіс» ви можете замовити послуги дизайнера з виготовлення макетів для друку рекламної поліграфії будь-якого рівня складності. Професіонал своєї справи реалізує проект якісно і за короткий термін.

Початок будь-якої маркетингової компанії – розробка стратегії. Після слід виготовлення макетів. Це найважливіший етап, так як необхідно вдало піднести ідею і гідно представити продукт, товар або послугу.

Головне завдання дизайнера – придумати і втілити індивідуальне рішення, яке буде привертати увагу і викличе бажання скористатися послугою або придбати річ.

Розробка дизайну поліграфічної продукції

Створювати дизайн поліграфії – це тонка майстерність, що вимагає професійних знань і навичок. У своїй роботі графічний дизайнер використовує різні техніки образотворчого мистецтва, форматування тексту і верстки для гармонійного втілення ідеї в життя.

Незалежно від того, який продукт потрібно створити (упаковку, логотип, візитку, фірмовий стиль, афішу), візуальний продукт повинен відповідати сучасним трендам і одночасно мати щось своє, унікальне. Якісний графічний дизайн незамінний, якщо ви тільки виходите на ринок і хочете голосно заявити про себе.

Розробка дизайну поліграфічної продукції здійснюється в спеціальній графічній програмі. Як правило, це Adobe Illustrator або Corel Draw. Отримувані формати векторної графіки масштабовані, що дозволяє виконувати друк високої якості для друкованих носіїв будь-яких розмірів – від візитки до банера розміром з багатоповерховий будинок.

Які дизайнерські послуги можна замовити

Ціни на дизайн поліграфії відрізняються в залежності від складності та трудомісткості проекту. Кожен вид рекламних носіїв створюється абсолютно по-своєму. Які види друкованої продукції можна реалізувати на замовлення:

  • логотип – це головний елемент для бренду, так як по суті є його обличчям, ключовим фактором для формування іміджу;
  • фірмовий стиль – являє собою комплексний образ компанії, що включає в себе ряд важливих одиниць (від логотипу до візиток і фірмових бланків), створюваних для того, щоб підкреслити імідж і індивідуальність;
  • візитки – зайвим буде описувати важливість цієї представницької одиниці, що дозволяє обмінюватися контактними даними з потенційними клієнтами та партнерами;
  • упаковка – оформлення товару виступає в якості способу комунікації з покупцем і грає важливу роль в тому, зробить людина покупку чи ні;
  • зовнішня реклама – потужний інструмент для охоплення великої аудиторії за умови грамотної реалізації, помітності та виразності;
  • брендбук – дозволяє систематизувати всю інформацію про візуальному представленні бренду, щоб зберегти цілісність образу при створенні будь-яких одиниць поліграфії.

Незалежно від того, замовити дизайн поліграфії якого з типів потрібно замовнику, дизайнер друкарні проведе правильну підготовку макету до друку. Це є гарантією того, що зображення буде в точності перенесено на друковану поверхню.

Далеко не всі вміють проводити правильну додрукарської підготовки. Через це часто макет доводиться відправляти замовнику на доопрацювання або все одно додатково оплачувати послуги дизайнера, так як файл повинен відправлятися в друкарню на друк вже повністю підготовлений. Саме тому краще замовляти дизайнерські послуги безпосередньо в друкарні.

Етапи розробки графічного дизайну

Щоб точно дізнатися вартість і терміни проекту, необхідно обговорити деталі з представником друкарні. Щоб дизайнер міг максимально точно втілити ваші ідеї, необхідно заповнити бриф – перелік уточнюючих питань, відповіді на які допоможуть краще зрозуміти побажання замовника. Далі вноситься передоплата і підписується договір.

Після дизайнер занурюється в сферу діяльності компанії, створює ескізи і начерки. Кращі ідеї реалізуються в векторному форматі з допомогою графічних редакторів. Варіант передаються клієнту на твердження, вносяться при необхідності невеликі коригування та доробки. По закінченню роботи готові макети надаються замовникові або відправляються на друк.

Замовляючи послуги дизайну поліграфії в друкарні «Акрополіс» ви отримуєте індивідуальні та сучасні рішення з якісною реалізацією. Всі деталі проекту обумовлюються і побажання враховуються, щоб створити кращі візуальні продукти, які розкажуть людям про переваги і цінності товару або послуги. Американський графічний дизайнер і зі засновник знаменитого журналу «New York Magazine» Milton Glaser говорив: “Є три реакції на графічний дизайн: «так», «ні» і «нічого собі!». І «нічого собі» – це саме те, до чого потрібно прагнути”.

Заказать звонок