• Україна, м. Харків, Героїв Небесної Сотні 4, офіс 11
 • ПН - ПТ 9:00 - 19:00

Офсетний друк

Отримати поліграфічні вироби високого класу допомагає офсетний друк ціна на яку найбільш вигідна при замовленні великого тиражу. При цьому навіть для найбільших обсягів виходить незмінно високу якість друку. В яких випадках ця технологія найкраще підійде:

 • поліграфію потрібно отримати терміново і великим тиражем – офсет ефективно впорається із завданням;
 • потрібно надрукувати зображення максимально добре – високотехнологічне обладнання має високу роздільну здатність матриці – навіть макети з дрібними деталями будуть виглядати відмінно;
 • потрібно заощадити – при замовленні тиражу від 1000 примірників вигода в порівнянні з іншими способами друку буде очевидна.

Професійні послуги офсетного друку надає друкарня «Акрополіс». Працюємо на ринку вже більше 20 років і успішно співпрацюємо з великими виробниками, рекламними агентствами, видавництвами і студіями дизайну.

Основний принцип роботи компанії – пропонувати клієнтам якісну і конкурентну поліграфію за недорогою вартості. З прикладами виготовленої поліграфічної продукції ви можете ознайомитися на сайті компанії.

Технологія офсету

Плоска офсетний друк зберегла свій базовий принцип роботи ще з перших друкарських технологій, коли малюнки і текс розмножували за допомогою спеціальної форми, отримуючи в результаті відбиток з копією. Перше обладнання для офсету з’явилося в США в далекому 1905 році.

Офсетний технологія (перекладається дослівно з англ. Off-set, як «без контакту») – це сучасний спосіб нанесення зображення з макета на папір, картон та інші матеріали не прямим способом, а за допомогою офсетного циліндра. Ще одна відмінність полягає в тому, що на друкованій формі зображення реалізується прямим, а не дзеркальним. Принцип реалізації технології друку виглядає наступним чином:

 1. На картон, папір і інші поверхні фарба потрапляє після проходження мінімум через два валу.
 2. Зазвичай друкована форма йде у вигляді пластини з сплавів алюмінію, що має Фоточутливі покриття.
 3. На наступному етапі зображення наносять на форму.
 4. Коли зроблені експонування і проявлення, засвічені ділянки форми притягують воду і відштовхують будь маслянисті з’єднання, тобто фарбу (в цьому і криється принцип плоскою технології друку, заснований на фізико-хімічні властивості).
 5. Особливий склад друкарських фарб дозволяє потрапляти їм на НЕ засвічені ділянки форми, в результаті чого і формуються букви і елементи зображення.

На друковану форму зображення може переноситься за допомогою різних сучасних способів. Найчастіше використовується комп’ютерна друк форми або CtP. В офсет використовується класична палітра CMYK, але також є можливість брати палітру півтонів PANTON.

Види офсетного друку

Найчастіше друк офсетом реалізується цифровим способом, коли поєднується технологія офсетного друку та Електрофотографічний. Цим способом зображення наносять на форму, яка встановлена ​​в друкарській машині.

Якщо обладнання використовує фотоформи – це фотоофсет. Додатково класифікують технології по різновидам використовуваних матеріалів. Застосовують рулонні, коли машиною використовується папір, скручений в великі рулони і листові – в хід йдуть окремі аркуші паперу. Також варто виділити сухий офсет, використовуваний найчастіше для захищеної продукції, пластикових карт.

Переваги офсетного друку

Універсальна офсетний друк замовити дозволяє поліграфічну продукцію практично будь-якого призначення. Друкарня з сучасним обладнанням зможе реалізувати великі тиражі високої якості. Можна надрукувати такі виробів:

 • візитки;
 • листівки;
 • каталоги;
 • буклети;
 • брошури;
 • наклейки;
 • журнали і багато іншого.

Ефективне виробництво дозволяє отримати найкращий результат від друку. Можуть використовуватися практично будь-які види паперу з можливістю різноманітної постпечатной обробки (лакування, ламінування, тиснення фольгою). Сьогодні результати офсетного друку оточують нас всюди – афіші, плакати, документи, листівки, журнали і ділові газети активно друкуються цим способом за рахунок його переваг.

Таким чином, якщо потрібно в стислі терміни отримати великий тираж повноколірного друкованої продукції відмінної якості, то краще офсету поки ще нічого не придумали. Технологія дає високу чіткість зображення і максимальне збереження колірної гами.

Наша друкарня гарантує швидке і професійне виконання замовлення. Ви отримаєте відчутну фінансову вигоду, вибираючи офсет при замовленні від 1000 одиниць продукції – це мінімальний тираж, з яким працює наша компанія.

Заказать звонок