Про нас

Про друкарню Акрополіс

Кращій друк в Харкові

Уже понад 20 років замовники Харкова і України довіряють нам друк рекламної поліграфії і створення POS-матеріалів. Наші клієнти – це великі виробничі компанії, рекламні агентства, дизайн-студії і видавництва. Для всіх них в рівній мірі важливі як оперативне, стабільно якісне виконання замовлення, так і дотримання норм етики, а також відповідність високим корпоративним стандартам.

Наша основна задача – запропонувати вам конкурентоспроможну поліграфічну продукцію недорого, вироби, які будуть вигідно відрізнятися від того, що випущено конкурентами. Працюючи з захопленням і задоволенням, ми розробляємо макети і шаблони, пропонуємо рішення, які допоможуть вам у досягненні поставлених цілей.

Розуміючи цінність часу в сучасному світі, ми працюємо з високою швидкістю, без втрати в якості. У деяких випадках можна виготовити тираж за найкоротший час. Для рекламних агентств Друкарня «Акрополіс» пропонує особливі умови співпраці. Передбачено спеціальні ціни за накопичувальними картками постійних клієнтів, регулярно проводяться акції з подарунками та знижками.

Друкарня «Акрополіс» – це виготовлення поліграфічної продукції, висока якість виконання і нестандартний підхід до вирішення поставлених завдань. Працюючи на ринку з 1998 року, ми навчилися на рівні інтуїції розуміти потреби клієнтів. За час роботи ми змогли заслужити довіру з боку багатьох компаній і приватних замовників.