Відгуки

НОРМАІЗОЛ

Протягом декількох років працюємо з друкарнею “Акрополіс”, як з виробником поліграфічної продукції.

Друкарня “Акрополіс” зарекомендувала себе як кваліфікована команда професіоналів і надійний партнер.

ТЕХНО ЕЖ

Протягом декількох років працюємо з друкарні “Акрополіс”, як з виробником поліграфічної продукції.

Друкарня “Акрополіс” зарекомендувала себе як кваліфікована команда професіоналів і надійний партнер.

ПРОМИСЛОВО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ

Хочемо подякувати друкарню «Акрополіс» за якісний підхід до клієнта, оперативність у діях, високий рівень професіоналізму і гнучкість.

Будемо продовжувати співпрацю і розвивати наші відносини.

Прінтлюкс

Професійне ставлення до справи, дійсна зацікавленість в результаті, гнучкий і клієнтоорієнтований підхід до роботи – це Друкарня «Акрополіс».

Рекомендуємо Друкарню «Акрополіс» як високопрофесійного, відповідального і надійного партнера.

З повагою, Рекламне агентство Прінтлюкс.

МАМАГОСТ

На даний момент наші партнерські стосунки тривають 4 роки, стартувавши в лютому 2016р. За цей друкарня «Акрополіс» показала себе надійним партнером, який виконує свої обіцянки.

Весь цей час компанія успішно друкує наш журнал. Рекомендую друкарню «Акрополіс» до співпраці в області поліграфічних послуг.

Головний редактор журналу “МАМАГОСТ”, Асоловская Яна

ТОВ “Профітлок”

ТОВ «Профітлок» дякує Друкарні «Акрополіс» за добропорядність, оперативність і професіоналізм при виготовленні каталогу. У процесі нашої співпраці ми були приємно здивовані не тільки прийнятною ціновою політикою, але і якістю продукції. Бажаємо Вам більше нових замовників.

ТОВ “Крафтове пиво”

ТОВ «Крафтове пиво» висловлює вдячність і щиру подяку Друкарні «Акрополіс» за якісно і своєчасно виконані замовлення.
Стабільні відвантаження друкованої продукції дозволили нам безперебійно здійснювати свою діяльність і залучити постійних клієнтів.
Висловлюємо впевненість в збереженні дружніх відносин і сподіваємося на подальшу співпрацю.

ООО “Конд – Класс”

ТОВ «Конд – Класс» висловлює подяку друкарні «Акрополіс» за якісно, сумлінно і оперативно виконану роботу! Ми повністю задоволені якістю поліграфічної продукції, а саме каталогів нашої продукції, бажаємо друкарні «Акрополіс» подальших успіхів і процвітання.

НДК “Данiка”

НДК «Данiка» висловлює щиру подяку Друкарні «Акрополіс» і особисто Атаманюк Юлії за професіоналізм і відповідальний підхід до своєї діяльності. За роки спільної роботи фахівці Друкарні «Акрополіс» зарекомендували себе надійними постачальниками поліграфічної продукції.

НДК «Данiка» сподівається на подальше довгострокове і взаємовигідне співробітництво і рекомендує Друкарню «Акрополіс як надійних партнерів.

Siba Україна

Компанія Siba Україна дякує Друкарню «Акрополіс» за добропорядність, оперативність і професіоналізм при виготовленні каталогу. У процесі нашої співпраці Ми були приємно здивовані не тільки прийнятною ціновою політикою, але і якістю продукції. Бажаємо Вам більше нових замовників.