• Україна, м. Харків, Героїв Небесної Сотні 4, офіс 11
  • ПН - ПТ 9:00 - 19:00

УФ-лакування (суцільне, вибіркове)

УФ лакування (UV – лак)

Послуга УФ лакування окремо не надається, тільки з печаткою в нашій друкарні.

Поліграфічна продукція – це політ фантазії. Продукція, отримана методом друку, може бути самих різних розмірів і форм, може бути нанесена на різну папір самими різними методами. Поліграфічна продукція є найефективнішим видом реклами. Сьогодні друкарня надає свої послуги по УФ лакування поліграфії. Завдяки цьому, друкована продукція набуває ефект суперглянца. УФ лак може застосовуватися, як для повного листа, так і для певних місць.

Об’ємно вибірковий УФ лак

Вибірковий лак дозволить вам поліграфічну продукцію покрити в певних місцях, які попередньо задаються. Також обговорюються їх розмір і форма. Таким чином виріб буде мати ефект глянцю тільки в заданих місцях. Правильно підібраний дизайн в поєднанні з вибірковим УФ лаком зроблять вашу продукцію ефектною і ексклюзивною.

Об’ємно вибірковий лак чудово виглядає в поєднанні з матовою ламінацією вироби. Для гармонійного зовнішнього вигляду продукції уникайте великих лакових елементів, а саме висота лаку повинна бути невеликою.

Суцільний УФ лак

Суцільне покриття поліграфії УФ лаком використовується при виготовленні всіх видів поліграфічної продукції. На сьогоднішній день таке покриття особливо актуально при друку великого тиражу. У порівнянні з ціною на ламінацію, яка дає такий же ефект, покриття суцільним УФ лаком в декілька разів дешевше. УФ лак за своєю структурою може бути, як глянцевим, так і матовим.

Гліттерний лак

Хочете різноманітності? Тоді вам варто звернути увагу на гліттерний лак. Він являє додавання блискіток в звичайний лак. Відповідно, на виріб лак наноситься разом з блискітками. Це можуть бути найрізноманітніші колірні рішення. Розмір блискіток такий же різноманітні, як і колірна палітра. Найчастіше гліттерний лак застосовують для декорування листівок. Не варто наносити гліттерний лак на дрібні деталі, оскільки він буде просто не помітний.

Послуга УФ лакування окремо не надається, тільки з печаткою в нашій друкарні.

Заказать звонок